czwartek, 3 kwietnia 2014

„Stuknęło” nam 10 000 odwiedzin na blogu!!!

Wczoraj o godzinie 23.02 licznik wskazał 10 000 odwiedzin na naszym blogu. To znaczy, że strona cieszy się powodzeniem i trafiliśmy w Wasze gusta ;-). To dobra okazja do krótkiego podsumowania. Blog został utworzony niecałe trzy miesiące temu – 18 stycznia 2014 r. Do tej pory opublikowaliśmy 60 postów. Najczęściej czytanymi były: Muzealne szpaki okiem kamery – sezon drugi czas zacząć :-) (192 wyświetlenia), D jak… czyli eksponatowego abecadła ciąg dalszy (192), Przekonaj się, czy jesteś spostrzegawczy :-) (168), ZAGADKA nr 5. Co to za okaz? (164) i Co zjadłby tłustosz w tłusty czwartek? (151). To co nas najbardziej cieszy to fakt, że odwiedzają nas internauci z różnych zakątków świata. Najwięcej wyświetleń naszych postów naklikali oczywiście fani z Polski (8065), ale w innych krajach mamy również dużą rzeszę fanów: Stany Zjednoczone (608 wyświetleń), Wielka Brytania (558), Niemcy (319), Kanada i Holandia (po 68),  Australia i Tajwan (po 52), Rosja (45) i Francja (36). Mieliśmy także „odwiedziny” z tak egzotycznych miejsc jak Indie, Malezja, Chiny, Indonezja, Japonia czy Brazylia. Pod względem liczby wizyt najlepszym dniem był wtorek 25 marca, kiedy to osiągnęliśmy 353 wyświetlenia. Mamy nadzieję, że nasz blog będzie nadal informował, uczył, cieszył i śmieszył… SERDECZNE DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZINY!

hura! 10 000 odwiedzin :-)

16 komentarzy:

 1. O rany! To już? Szybko poszło oby tak dalej, pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No już :-) Aktualnie licznik wskazuje już 10 137 wejść, a więc małymi kroczkami zmierzamy do 20 000, hihihihihi :-) Dzięki Konradzie za wizyty. Pozdrawiamy ciepło w ten piękny wiosenny dzionek :-)

   Usuń
 2. Aneta z Głogówka3 kwietnia 2014 12:55

  Nic dziwnego, tyle fajnych wiadomości i superowe fotki :-), czekam na więcej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wkrótce zamieścimy nowe, ciekawe posty, zapraszamy :-)

   Usuń
 3. GRATULACJE!
  I ja się do tych statystyk przyczyniłem bo zaglądam tu niemal codziennie :-) A powiem Wam że warto, naprawdę warto!
  Pozdro chłopaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Super !!! W tak krótkim czasie tyle odwiedzin.......z tego widać ,że macie bardzo ciekawy blog. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale !!! Cieszę się razem z Wami , że blog zyskał takie zainteresowanie i z tyle krajów. GRATULACJE !!! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Alicja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i wcale się nie dziwię. W zaśmieconym różnym dziadostwem internecie, tak ciekawych informacji, zilustrowanych świetnymi zdjęciami, trzeba szukać ze świecą ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawiłeś nam ogromną przyjemność swoją wypowiedzią! Dziękujemy pięknie!

   Usuń
 7. Wow również ślę serdeczne gratulacje ! Interesujący blog to i odwiedzających sporo. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję!
  Dużo interesujących informacji szczególnie dla laików można się nieźle podszkolić z przyrody :).
  Trzymajcie tak dalej. B. :)

  OdpowiedzUsuń